Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
proxy napisał:
Przykro się robi jak sie czyta Twoje komentarze, jesteś niewychowaną osobą, która nie potrafi w sposób kulturalny wypowiadać swoich racji. Pomijam już to, że kłócisz się z innymi o coś w czym zupełnie nie masz racji. Tym samym wątpię w Twój super wynik o jakim mówisz, chociaż Ci tego życzę. Ale skoro nie rozumiesz, że 0-60 to nie to samo co 0-50 to ja nie wiem jak Ty inne zadania zrozumiałaś. I jeszcze jedno , co Ci tam lata.. ?
a widzisz zdarza sie ze ktos reszte robi prawidlowo a pomyli sie przy bardzo prostej rzeczy nie kazdy jest w 100% perfekcyjny! a lata mi to czy mi uznaja ten punkt czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tetradotoksyna napisał:
no tak, nie wmawiasz, sorki xD w sumie nie ma co gadać, pozostaje czekać na jedyny słuszny klucz wspaniałej CKE
no właśnie, każdy mądry ale cke najmądrzejsze niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę bardzo. Na tej stronie są umieszczone przykładowe odp do chemii rozszerzonej ######matura.onet.pl/1612098,0,2,,artykul.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć, słuchajcie, czy sa wśród was osoby planujące iść na CM Uj w tym roku? jesli tak to czy moglibyscie podzielić się ze mna swoimi wynikami z biologi, chemi i matematyki lub fizyki jesli ktos zdawal? mysle ze to dobry pomysl bo i tak sie nie znamy wiec nic nie stoi na przeszkodzie zeby podac prawdziwe wyniki a zawsze mozna miec jakies rozeznanie jak sytuacja wyglada... moje wyniki: matematyka- 96%, biologia 70-75 %, chemia ok 70 % czyli nie ma rewelacji..... a wy? mam nadzieje, że ktos odpowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
planujesz na medycyne iść ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z takim wynikiem na UJ? heh ja skladam z matma 98%, chem 96% biol ok 92% plus minus 2% i martwilam sie czy sie dostane xDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coż za arogancja. Jak można się martwić o dostanie się gdziekolwiek z samymi prawie stówami (według Ciebie) ? Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, co za arogancja! wiesz dziewczyno powinnaś sie troche otrzasnać hehe bo ja zdaje sobie sprawe ze moje wyniki nie sa powalajace ale potrafie sie do tego przyznac a Ty jak z takimi wynikami nie wiesz czy sie dostaniesz to chyba cos z Toba nie tak bo wiem jakie wyniki mieli ludzie ktorzy dostali sie w tamtym roku (niewiele gorsze ode mnie a matura z tamtego roku a ta jak wszyscy wiedza jest bez porownania) wiec Twój komentarz jest troche zalosny bo gdzie w takim razie ida ludzie z wynikami po 60 %??? odrazu pracowac do sklepu?? oczywiscie nie, ale wedlug Twojego myslenia tak by bylo... a swoja droga chcialabym zobaczyc te Twoje wyniki przy takiej maturze bardzo prosze zeby odpisaly jeszcze jakies osoby u ktorych nie występuje tzw. "przerost formy nad trescia" bede wdzieczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam mialam napisac ze niewiele lepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i odpowiadam, tak planuje iść i mam nadzieje ze sie dostane... pytania mi nie siadly i nie popisalam sie niestety ale nie trace nadzieji bo wiem jak to bywalo w ubiegłych latach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja żyje z nadzieją że progi pójdą w dol bo jak dla mnie ta matura byla naprawdę fatalna ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z chemi mam ok 87% a z biologi ok 80% i mam nadzieje ze sie dostane do Lublina. Co prawda rok temu trzeba było miec po 86 z kazdej matury, ale mam taka nadzieje ze sie progi obniża. I bardzo dobrze ze próbujesz nie patrz na to co pisza inni, nie spróbujesz to nigdy sie nie dowiesz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dokladnie jak to dobrze ze nie wszyscy sa tacy aroganccy wlasnie mam taka nadzieje ze progi sie obniza i to sporo bo ta matura w porownaniu z ubiegłymi latami byla bardzo udziwniona... :/ moim zdaniem nawet nie do konca trudna ale taka bardzo nietypowa.. mnie np pytania bardzo zaskoczyly ale nie trace nadziei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli się rozrysowało grupę karbonylową w propanonie to myślicie że uznają? czy tylko zapis CH3COCH3 będzie sie liczył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni zaliczyć ale nigdy nie wiadomo jak to bedzie ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
powinni zaliczyć ale nigdy nie wiadomo jak to bedzie ;/
ehh.. te klucze z CKE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku progi , nawet jeżeli się obniżą, będą bardzo wysokie. Wielu absolwentów z poprzedniego roku czeka na tegoroczną rekrutacje a jak wiadomo jest wiele osób z wynikami 160-170pkt , które w tamtym roku się nie dostały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
82% biologia(ubiegły rok), chemia poprawiona mam nadziejęna około 90% - cel Zabrze lub Lublin:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to powodzonka, ludzie zdawał ktoś dzisiaj fizę? jak wrażenia? ja jestem po podstawie i uważam, że zadania zamkniete były dość trudne, ale otwarte - OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego w chemi rozszezonej w 26 jest odpowiedz II IV??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...